Chirurgija

Klinikoje atliekamos įvairios burnos chirurgijos procedūros. Sudėtingų neišdygusių retinuotų dantų šalinimas, chirurginis uždegimų gydymas, cistų šalinimas, dantų šaknų rezekcijos, kaulo rekonstrukcija ir priauginimas nuosavu bei dirbtiniu kaulu ir kt.

Neišdygę protiniai dantys

Neišdygęs protinis dantis dažnai sukelia įvairias problemas. Tokias kaip dantų susigrūdimas, uždegimai, gretimų dantų pažeidimai ir pan. Retinuoto danties diagnozavimas yra sudėtingas, nes jo nesimato. Dažniausiai simptomai pajaučiami, kai uždegimas jau būna pažeidęs aplinkinius audinius. Todėl jei yra pavojus kitiems dantims, geriau retinuoto danties šalinimo neatidėlioti.

Periodontologija

Dažniausia dantų netekimo priežastis – vėlyvas periodontito diagnozavimas arba žinojimas, kad jis yra, tačiau manymas, jog jo gydymas yra neveiksmingas. Labai dažnai mūsų klausia: ar periodontitas išgydoma liga? Atsakymas: taip. Todėl mes siūlome ateiti į konsultaciją, kurios metu įrodysime, kad viskas, ką jūs anksčiau žinojote apie periodontitą, greičiausiai, buvo netiesa, o kartu pradėję periodontito gydymą neilgai trukus įveiksime šią ligą.

Kainos

Chirurgija

Registruotis
susitikimui

Vienmomentė implantacija
to pačio vizito metu

Išskirtinis dėmesys Jūsų vaiko burnos sveikatai

Dantų tiesinimas
naujausiomis technologijomis